top of page
114_Punk_20211211.jpg

 POHYB, EMOCE, CHARAKTER

Re-fresh POBYT - Tkáňové Kontinuum
Re-fresh POBYT - Tkáňové Kontinuum

pá 13. 1.

|

Kuřimská Nová Ves

Re-fresh POBYT - Tkáňové Kontinuum

Tkáňové kontinuum aneb nové pojetí "vision boardu" na rok 2023. Buď ve spojení se svou tkání a jejím příběhem - vision board 2023!!! No a kdyby to byla jen jedna tkáň!!!!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

13. 1. 17:00 – 15. 1. 13:00

Kuřimská Nová Ves, Kuřimská Nová Ves 2E, 594 55 Kuřimská Nová Ves, Česko

O události

Tkáňové kontinuum aneb nové pojetí "vision boardu" na rok 2023.

Buď ve spojení se svou tkání a jejím příběhem - vision board 2023!!!

No a kdyby to byla jen jedna tkáň!!!!

Jenomže naše dokonalé tělo jich má hned pět základních, které se nám ještě dále vrství. Jak a kde jsme schopni jisté míry percepce a souvztažnosti, tak to bude náplní našeho celého víkendu.

Na sestavení lidského těla je potřeba 59 prvků. 61% "nás" je kyslík (malinko zarážející informace, že jsme z velké míry plynem bez zápachu:-) ) Jenomže je tu ještě v nás cca 10% zastoupen vodík. Kyslík s vodíkem tvoří vodu, a proto jako balónek nelítáme do oblak, ale máme nějakou tu váhu...Tvoří nás sedm tisíc kvadriliónů atomů. Nikdo neví proč Dávají nám tvar a podobu, plní funkce a díky nim zažíváme vrcholný stav prožitku, kterému říkáme souhrně Život.Základní funkční a stavební jednotkou organismu je buňka.Máme cca 200 typů buněk v těle. A buňky, které mají přibližně stejný tvar a jednu hlavní stejnou funkci, nám tvoří TKÁNĚ.

JSME TKÁŇOVÉ TENSEGRITNÍ KONTINUUM! A JEŠTĚ MNOHEM VÍC!!!

Co nás tedy tento víkend čeká a pro koho je tento víkend vhodný?

Vhodný je pro každého!

Pro běžnou klientelu, která si chce zacvičit dle principů zdravého funkčního pohybu a něco nového se dozvědět, tak i pro lektory jakéhokoliv pohybu, kdy se budeme edukovat a dostanete zásobníky cviků. Vše bude krásně přemostěno filosofií a konceptem ajurvédy, kdy se pozorností dotkneme souvislostí energetických vrstev těla a tkáňových systémů.

Program:

PÁTEK - příjezd od 16 hod

18 - 20 hod ÚVOD DO TKANIV v SOUVISLOSTECH ČAKRA JÓGA - energetické pláště těla - Danča POHYBOVÁ IMPROVIZACE - Vašek

SOBOTA

7 15 - 8 30 hod COLD + ICE otužování pro každého + Warm baby - funkční rozcvička na velkých míčích Vašek, Danča, Michal

8 30 snídaně

10 - 12 30 hod EPITEL + POJIVO - Vašek - využití therabendů a odporových gum

13 hod oběd

15 - 17 hod INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA - POZORNOST Vašek, Michal, Danča + výroba prstýnků z minerálů... aneb hodinářská praxe trpělivosti

17 - 19 30 hod SVALOVÁ TKÁŇ - Michal

19 30 hod večeře

NEDĚLE

7 15 - 8 30 ČAKRA JÓGA - "KREV JE ŽIVOT, ŽIVOT JE KREV" - "S CITLIVÝM TĚLEM SE ŽIVOT STÁVÁ OBŘADEM. PROTOŽE JE ČINNOSTÍ BDĚLÉHO VĚDOMÍ" - Danča

8 30 snídaně

10 - 12 30 hod TEKUTÁ A NERVOVÁ TKÁŇ - Danča (teorie +praxe jógy zdravě) "Vědomí svým způsobem proudí krví a každá červená krvinka je živou, vibrující vědomou molekulou. Proto je v krvi DUCH." Na nervový systém se podíváme strukturálně, tak i zhlediska jeho funkce. Prapodivný rys našich nervů, periférie při poškození dokážeme obnovit, ale poškozenou centrálu tu obnovit neumíme... Kořenovým tématem, kterému se budem věnovat bude BOLEST. Vše spojíme skrze fokus čakra jógy.

13 hod oběd

Tohle nám dává plný smysl a tak moc se těšíme!!!!!

Danča, Michal a Vašek

Cena: 4700,- Kč (materiály, strava, ubytování)

Sdílet událost

bottom of page