top of page
062_Punk_20211211.jpg

 NAŠE UPLYNULÉ AKCE

Ostrovy 0 dopoledne + světlo.png
image1.jpeg
148_Punk_20211211.jpg

VAŠE OHLASY na akci

"Dopřála jsem si unikátní zážitek a vyrazila na Ostrovy pohybu 0.1 ve studiu Punk Jóga. Chtěla jsem zažít fúzi zdravého pohybu a jógy v českém jazyce, chtěla jsem si navnímat, jak moc důležité je mít správně nastavenou stabilní oporu v těle a jakými slovy k němu sebe i vás dovést (protože “aktivní střed těla” jako návod je úplně, úplně k prdu), chtěla jsem zase zažít živelnou energii Danči a chtěla jsem poznat muže zdravého pohybu Michala Elčknera a Vaška Endala.

Odnesla jsem si asi tři nejzásadnější věci:

- Potřeba spolu-práce. Napříč obory, mezi sebou. Nutnost dialogu. Awakening Yoga je vystavěná na hatha józe, ale bere si to nejlepší z biomechaniky a funkčního pohybu. A funguje to skvěle! Proto se vůbec nedivím, že Ostrovy pohybu vznikly a já říkám - jen houšť!

- Dovolit si prožít celou škálu emocí a dojít plnosti. V průběhu těch několika hodin jsem byla šťastná a taky jsem plakala, když jsem dala do pohybu nějakou hluboce uloženou strukturu. Všechno bylo kondenzované jako salko a bylo to tak skvělé…

- Dotekový feedback je neskutečně silný nástroj, když je prováděn člověkem, který má dar. Nesnáším, když se na mě při veřejných lekcích sahá. Mám s tím špatnou zkušenost. Ale tady jsem se s důvěrou odevzdala a byl to zážitek.

Moc bych si přála mít jednou znalosti na podobné úrovni jako průvodci na Ostrovech pohybu. Smekám 🖤 a děkuju."

napsala nám:
EVA LATOVÁ

Kreslicí plátno 2Vlny .jpg
056_Punk_20211211.jpg

VAŠE OHLASY na akci

"Po mých prvních Ostrovech pohybu jsem se nedočkavě těšila na další. Co vás zahřeje hned, jak vejdete dovnitř do studia, je atmosféra a srdečné objetí od Danči, Michala a Vaška. A pak už od začátku do konce cítíte jen vděčnost, že tu jste a to, že jste tu dobře. 

 

Co nejvíc zbožňuju na jejich triu, je láska k pohybu, sdílení a balanc

Vyvážení jógy a funkčního pohybu, dynamického a klidnějšího tempa, jógové filozofie a teoretické anatomie přenesené do praxe. Všechno dohromady hraje symfonii – jejich přístup, sdílnost a nacítění se na skupinu. 

 

Lépe si uvědomíte postavení vlastního těla

Výhodou tří profíků pohybu v lekci je, že jeden učí a dva opravují. Jak jinak můžeme změnit nefunkční pohybové stereotypy než přebudováním a navnímáním nových. 

 

Znovuzrození 

To, co ještě oceňuji, je přesah do každodenního života. Tady je prostor si na vlastní kůži zažít seberozvoj v podobě funkčního pohybu a jógových principů. A v tom se o dost liší se semináři o osobním rozvoji, kterých jsem absolvovala docela dost – mnohdy fakt euforicky nabudí, ale moc dlouho to nevydrží. V Ostrovech vnímám, že právě díky propojení pohybu, jógy a diametrálně jiného přístupu jsem sama schopná

si získanou energii lépe udržet."


napsala nám: SAŠA ŽENATÁ

057_Punk_20211211.jpg

REfresh pobyt LABYRINT

DSC_6698.jpg

"BUĎ ARCHITEKTEM SVÉHO TĚLA"

bottom of page